Firma To i Owo od wielu lat jest autoryzowanym przedstawicielem AP1 fir,y INDECO - czołowego dostawcy systemów oraz rozwiązań służących zabudowie wnęk i budowie szaf opartych o drzwi systemowe. Korzystając z doświadczeń firmy INDECO jak i własnych zajmujemy się produkcją drzwi przesuwnych dla odbiorców hurtowych i detalicznych, jak również gotowych szaf pod wymiar.

Wiemy jak ważna jest niezawodność produktów i bezpieczeństwo zakupów. Dlatego też szafy przesuwne INDECO wyposażamy w systemy jezdne na które przysługuje Państwu aż 5 lat gwarancji. Drzwi przesuwne INDECO posiadają trwałość pozwalającą na 50.000 pełnych cykli otwarcia i zamknięcia.

Drzwi INDECO znajdują zastosowanie i uznanie u użytkowników - stanowią podstawę budowy szaf, garderób, pawlaczy. Wykorzystywane są m.in. w biurach, sypialniach, salonach, kuchniach, łazienkach na poddaszach. Nasze zabudowy na wymiar uwzględniają specyficzne wymagania klienta przy zachowaniu szczególnych uwarunkowań architektonicznych. Mając w ofercie różne systemy drzwi - przesuwne, rozwierane, składane, podwieszane i ścięte - nawet najtrudniejszą przestrzeń można wysoce estetycznie i bardzo funkcjonalnie wykorzystać.