!!UWAGA!!! ZMIANA ZASAD OBSŁUGI KLIENTA

UWAGA!
WAŻNY KOMUNIKAT!

 

 

Szanowni Klienci! W związku z tym, że rząd RP zdecydował się ograniczyć obostrzenia związane z COVID-19, my również zmienimy dotychczasowe zasady funkcjonowania. Poniżej przedstawiamy państwu nowy porządek pracy w naszej hurtowni:

  1. Od 4 maja otwieramy główną bramę dla wszystkich klientów. Powracamy przy tym do normalnych godzin otwarcia, tj.:

 

PONIEDZIAŁEK

8.00-17.00

WTOREK

8.00-17.00

ŚRODA

8.00-17.00

CZWARTEK

8.00-17.00

PIĄTEK

8.00-17.00

SOBOTA

9.00-14.00

 

  1. Zdecydowaliśmy się otworzyć część ekspozycyjną w naszej hurtowni. Udostępniamy też możliwość składania zamówień osobiście w biurze, zarówno klienta detalicznego oraz hurtowego. Zalecamy jednak składanie zamówień z wyprzedzeniem na skrzynkę mailową TOWAR@MEBLOWA2.PL. Pozwoli to ograniczyć czas bezpośredniego kontaktu pracownika z klientem.

  2. Dbając o bezpieczeństwo Naszych pracowników wprowadziliśmy w biurze dodatkowe blaty i bariery szklane. Zwiększy to bezpieczny dystans i stworzy osłonę przed ewentualnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa. W razie konieczności, pracownicy wyposażeni w przyłbice, będą pomagać na ekspozycji - kontakt ten będziemy jednak maksymalnie ograniczać.

  3. Od dzisiaj, w przypadku odbioru towarów gabarytowych, pracownik magazynu wyposażony w środki ochrony osobistej (przyłbicę, rękawice) będzie pomagał w załadunku. Prosimy o ograniczenie bliskiego kontaktu z pracownikiem.

  4. Ze względów bezpieczeństwa pozostawiamy bariery ochronne na zewnątrz budynku oraz namioty do odbioru towaru. W dalszym ciągu obowiązuje absolutny zakaz przekraczania wyznaczonych barier.

  5. By usprawnić odbiór towarów bardzo prosimy o telefoniczne uprzedzenie przyjazdu i odbioru towaru przynajmniej pół godziny przed pojawieniem się w naszej hurtowni. Pozwoli to ograniczyć czas oczekiwania na przygotowanie towaru do odbioru.

 

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na wyrozumiałość z państwa strony. Jednocześnie bardzo prosimy o dostosowanie się do powyższych zasad. Uważamy, że zmiany jakie wprowadzamy ułatwią dotychczasowe składanie zamówień i odbiór towaru.

Pamiętajmy, zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim.